Secret Jardin

secret jardin, namioty, growbox, dark room, hydro shoot, dark cristal, dark street

» Zobacz wszystkie produkty


Wybierz producenta

Secret Jardin

Secret Jardin to growboxy jednej z najstarszych firm w Europie. Produkują tylko wersje z zaawansowanym wnętrzem typu SILVER, czyli powłoką mylarową o wartości odbicia do 95%.

Na szczególną uwagę zasługuje szybki w obsłudze i totalnie bezkonkurencyjny zamek, który można otworzyć jednym ruchem. 

W naszej ofercie posiadamy wiele typów namiotów Secret Jardin, a w tym modele Hydro Shoot, Dark Room, Dark Street czy Dark Cristal.

Naszym celem jest umożliwienie wszystkim uprawy roślin w przenośnym środowisku poprzez odtworzenie oraz kontrolowania naturalnych czynników środowiskowych, które wpływają na wzrost.

Łączymy badania, innowacje i jakość wykonania, aby przynieść Ci pełną satysfakcję z naszego produktu.

Namioty Secret Jardin posiadają lekki stalowy stelaż oraz dwa paski mocujące do filtra o długości 80 cm. Dodatkowy materiał wodoodporny, chroni dno naszego boxa przed wilgocią i zabrudzeniem, 1 otwór wentylacyjne na dole i 1 na górze GrowBox’a i 1 na okablowanie.U dołu znajdują się wywietrzniki przysłonięte siatką, które pomagają w wentylacji, oczywiście w każdej chwili możemy je zasłonić (rzep).

Po złożeniu GrowBox’a można przenosić go jak torbę, posiada specjalny pokrowiec, który ma do tego celu specjalne uchwyty.